niedziela, 22 września 2013

SUPLEMENTY DIETY NA PIĘKNE PAZNOKCIE
MERZ SPECIAL- mój hit nr 1

Opis działania:
Wyciąg z drożdży połączony z witaminami i L-cystyną wykazuje skojarzone działanie składników na skórę. Wzbogaca zaopatrzenie skóry w niezbędne składniki budulcowe, odżywia i regeneruje cebulki włosowe i płytkę paznokcia.


Skład:1 drażetka zawiera:
Witamina C 120,00 mg
Niacyna 30,00 mg
Witamina E 13,40 mg
Kwas pantotenowy 7,20 mg
Witamina B2 2,60 mg
Witamina B6 3,20 mg
Witamina B1 2,40 mg
Witamina A 787mcg
Witamina B12 2,00 mcg
Folacyna (kw. foliowy) 400mcg
Biotyna 60mcg
Cynk 5,00 mg
Żelazo 5,00 mg
Białko soi 50mg
w tym: Cysteina 0.55mg, Metionina 0,55mg
Substancje pomocnicze: skrobia zbożowa, poliwinylopyrolidon, laktoza, fosforan wapnia, stearynian magnezu, sacharoza, dekstryna, syrop skrobiowy, talk, krzemionka koloidalna, węglan wapnia, octanoftalan celulozy, olej rycynowy, dwutlenek tytanu, barwniki (E 127 i E132), wosk polerski.

Wskazania:
Schorzenia skóry różnego pochodzenia, nadmierne wypadanie i łamliwość włosów i paznokci.
Preparat polecany jest także w trądziku, w okresie dojrzewania oraz w stanach niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i żelazo.

Przeciwwskazania:Hiperwitaminoza A, zaburzenia metabolizmu żelaza.


Dawkowanie:Doustnie 2 x dziennie po 1 drażetce.

Moja opinia:
Tabletki pomogły mi kiedyś z problemami paznokci, dzięki nim moje włosy mniej wypadały i w okresie dorastania pomogły w walce z trądzikiem. Jednak koszt ok 45zł jak dla nastolatki jest dość duży i zrezygnowałam z nich po dwóch miesiącach. Poza tym wolę naturalne kuracje, a skoro takie znam to się ich trzymam! Jeśli jednak wolicie łatwiejszą drogę na skróty, preparat jest rewelacyjny!!!
 A jak jest u Was? Znacie może jakieś pomocne preparaty w sytuacjach kryzysowego pogorszenia się wyglądu paznokci i włosów? Próbowałyście któryś z tych specyfików?